Navigation Menu

Leciutki weekendowy post... internetowe polwanie na idealny kostium kapielowy.
Leżąc dzisiaj na tarasie i wygrzewając się, w gorących, wiosennych, słonecznych promieniach, poczułam nieuchronność nadchodzącego lata, plażowania, surfowania, pływania i leżakowania :-)

W kwestiach "sylwetkowych" kroki zostały już podjete jakiś czas temu - zakupiłam karnet i uczęszczam grzecznie na gimnastykę, od czasu do czasu, wspierajac sie nawet bieganiem i video sesyjkami z nieocenioną Ewą "możesz więcej" Chodakowską.
Pozostała jednak kwestia kostiumu kapielowego...spojrzałam z niechęcią na ten, który miałam na sobie...zdecydowanie wymaga wymiany. 
Nie znoszę włóczyć sie po sklepach z bielizną...nie lubię przebierać sie za zasłonką...pomijam kwestię wyłowienia odpowiedniego wzoru wśród kilku tuzinów, powieszonych, jeden, za drugim staników czy majtek...brr. Bieliznę i kostiumy kupuję więc przez internet.
Nie ma lepszego dnia na takie polowanie niż leniwa, słoneczna niedziela ;-) - to doskonały czas na takie "głupotki".
Hm... "kostium doskonały", jak zwykle, nie mam, nawet najmniejszego pojęcia o tym, jak powinien wyglądać. No nie, przepraszam są dwa, niezmienne wyznaczniki : lubię, klasyczne proste bikini, naklepiej w intensywnych, wyrazistych, wesołych kolorach...mozna by powiedzieć, że wiem wszystko...a jednak to nie takie proste... bo kostium - tak jak inne cześci garderoby zresztą - musi mnie czymś "uwieść", kolorem, deseniem, printem, ozdobnym, jakimś detalem... nie przejmuję się zbytnio trendami - nie przemawiają do mnie nowości i hasła producentów  czy dziennkiarzy, twierdzących, że jedynym , słusznym trendem obecnego sezonu jest noszenie np. monokini albo tankini... albo jeszcze jakiegoś innego cudu. 
Na plażę idziemy się opalać, albo kąpać do tego celu służą kostium dwuczęściowy lub kostium jednoczęściowy, zdecydowanie wygodniejszy do pływania :-)! 

Oto moje typy : proste bikini w szalonych, mocnych, letnich kolorach... i bardziej wyrafinowane propozycje : Oczywiście przepiękne są kostiumy Agent Provocateur - one również maja w sobie to "coś", ale nadaja się jedynie do pięknego prezentowania i podkreslania uzyskanej (w tych powyżej ;-)) opalenizny. 
 W przygotowaniu  na post doradczy, w którym opowiem troszkę o rodzajach kostiumów kąpielowych i na co zwracać uwagę, tak by dobrać je odpowiednio, do typu sylwetki.
kostiumy ze zdjęc możecie kupić : 

1. https://www.victoriassecret.com/swimwear/all-tops
2 .https://www.gatta.pl/pl/stroj-kapielowy-dwuczesciowy-bali-s821y1.html
3 .http://www.she.pl/kategoria/palm-beach-2016-67
4. http://www.agentprovocateur.com/


 
 

0 komentarze:

Follow @maugo.dy_